9.9.2017 Klubové podzimní zkoušky o "Arosův pohár"

V sobotu jsme se s Darwinem zůčastnili klubových podzimních zkoušek pořádaných Retriever klubem v Dolních Habarticích (okres Děčín). Ano, zkoušky jsou pro nás celkem z ruky, ale co naplat bláznivá panička je přihlásila a tak jsme s Darwinem v sobotu v pět ráno vyrazili na cestu. Naštěstí Darwin s cestováním nemá problém, takže cesta probíhala bez problémů a za necelé 3 hodiny jsme byli na místě. Panička unavená, Darwin vysmátý jako vždy :). Po přivítání se všemi účastníky jsme absolvovali kontrolní veterinární prohlídku a zkoušky byly zahájeny. Tentokrát jsme si vylosovali los č. 9, který nám jak se později ukázalo přinesl štěstí. Snad ani jednotlivé disciplíny nebudu popisovat, tabulka mluví za vše :)

tabulka vysledků

 

Darwin pracoval po celou dobu zkoušek s ohromnou chutí a nasazením, a bylo vidět jak moc ho baví pracovat. A tak i já měla radost, co víc si jen může vůdce přát (ikdyž přiznám se nervozní jsem byla). Zkrátka a dobře, oba jsme si to moc užili a i náš výsledek tomu odpovídá. 

Darwin tyto podzimní zkoušky došel v I. ceně s celkovým počtem bodů 227

a stal se VÍTĚZEM ZKOUŠEK s titulem CACT a CCT!

vyhráli jsme :)

 

Darwin se tak stal

čekatelem šampiona práce (CACT)

a

čekatelem klubového šampiona práce (CCT).

received 10207907349640312

 

Z tohoto výsledku mám ohromnou radost, vím jakého mám skvělého psa a vím co dokáže. Naše vítězství tak bylo jen potvrzením toho, že se s námi musí počítat a pro mě krásnou perličkou za tímto zkouškovým rokem :) 

I zde bych ráda poděkovala p. Kunešovi, za jeho trpělivost s námi a především za jeho neocenitené rady a pomoc, bez kterých bychom dnes nebyli tam kde jsme...

 Tvorba webovych stranek pro chovatele

© 2016 Diamond Darwin. Tvorba stránek pro chovatele