6.-7.5.2017 Klubová výstava KCHLS Humpolec

Tento víkend jsme se s Darwinem zúčastnili za závodišti Zlatá podkova v Humpolci klubové výstavy Klubu chovatelů loveckých slídičů (KCHLS). Oproti loňskému roku, však tento víkend nebyl prosluněný, ale nesl se ve znamení možného deště a hlavně bahna všude kolem nás. Bylo celkem zábavné udržet Darwina čistého, mě nevyjímaje. Darwin byl po oba dny přihlášený do třídy otevřené, která byla neobvykle početně a silně obsazena. 

V sobotu 6.5.2017 zlaté retrievery - psi posuzoval švédský rozhodčí pan Dan Ericsson, který byl celkem přísný. Ve třídě otevřené bylo přihlášeno 18 psů a my jsme se dostali do užšího výběru 6 pejsků, ze kterých pan rozhodčí vybíral. Na pořadí jsme tentokrát nedosáhli, ale i tak si myslím, že známka Výborná je úspěchem :)

humpolec 1

(foto: Stanislav Boguaj)

 

Neděle 7.5.2017 se nesla ve stejném duchu jako předešlý den. Zlaté retrievery - psi posuzovala přísně rozhodčí z Anglie paní Jane Wild. Tentokrát bylo přihlášeno 16 psů a my jsme se opět dostali do užšího pořadí. Avšak stejně jako v sobotu jsme na pořadí nedosáhli, ale odcházeli jsme s krásnou známkou Výborný.

humpolec 2

(foto: Stanislav Boguaj)

  


ANKA CUP

 V rámci této výstavy také probělo vyhlášení výsledků Anca Cup za rok 2016, což je celoroční soutěž pořádaná KCHLS do které se mohou přihlásit členové klubu se svými retrievery. Do této soutěže se započítavají výsledky ze zkoušek a výstav, kterých se daný pes zúčastnil v roce 2016.

Darwin se v této soutěži mezi zlatými retrievery, v její výstavní části, umístil na krásném 8. místě :)  

humpolec 3

 

A aby toho nebylo málo, Darwinova rodná chovatelská stanice se stala

Chovetelskou stanicí golden retrieverů roku 2016!

Více na www.golden-martha.cz

humpolec chs

 

 Tvorba webovych stranek pro chovatele

© 2016 Diamond Darwin. Tvorba stránek pro chovatele