3.10.2020 na výstavu nejedeme 

Dnes jsme měli jet s Darwinem na výstavu do Českých Budějovic, ale popravdě ani jednomu z nás se moc nechtělo - tak jsme jednoduše zůstali doma :)

1

cara golden
27.9.2020 Rodinné foto

V sobotu jsme se s Darwinem byli podívat v jeho rodné "boudě" v Netunicích. Darwinova sestra Andělka (Diamond Angel Golden Martha) totiž měla štěňátka a tak jsme je jeli s Darwinem omrknout a nezapomněli jsme udělat rodinnou fotku Andělky, mamky Sašy (Velvet Charm Supreme Star) a Darwina. 

1. se šteňátky

zleva: Saša, Darwin a Anděla

cara golden
28.9.2020 Badys na výstavě

Darwinnův synáček Badys (Badys Heart in your Hands) se také vystavoval poprvé, tentokrát na Krajské výstavě psů v Horních Počernicích. Ani Bady si nevedl špatné a od pana MVDr. Františka Šimka si odnášel krásný posudek o cenění Výborný 1, Vítěz třídy. Moc gratuluji!

1. bady2. Badys

cara golden
26.9.2020 Quido na výstavě

Darwinův synáček Quido (Barney Quido Heart in your hands) byl o víkendu na své první oblastní výstavě a dopadl doslova na výbornou. V sobotu se konala Oblastní výstava Praha 6 Džbán a u paní rozhodčí Kristiny Vaníčkové získal ocenění Výborný 1, Vítěz třídy mladých. Moc gratuluji!

Quido

cara golden
21.9.2020 Harry a Daisy

V pátek jsme se s Darwinem byli podívat za synáčkem Harrym (Best Harry Heart in your hands), který našel na konci srpna domov u nových majitelů. Harry byl původně v předvýchově na asistenčního psa, ale dle mého názoru to nemělo s výchovou nic společného. Naštěstí osud zasáhl a Harry se dostal do nové milující rodiny mých přátel, kde už mu bude jen dobře! Celý příběh Harryho napíši jindy. Nyní se má skvěle a je to šťastný hravý pes! 

1. z leva: Darwin, Kai, Harry a Alík

A viděli jsme i dceru Daisy (Daisy z Harfy), která se připravuje na OVVR. Temperamentem a povahou je celý Darwin :)

2. vzadu Darwin, vpředu Daisy

cara golden
13.9.2020 Rakousko

Dovolená v naší oblíbené destinaci Sankt Johann im Pongau v Rakousku, kousek od Salzburgu. Na čtyři dny, ale přesto to bylo super :)

1. u bazénu2

34

cara golden
27.8.2020 Fotky štěnátek

Poslední fotky štěnátek Darwina a Eimy v CHS Heart in your hands než půjdou do nových domovů.

sedm statečných

cara golden
23.8.2020 Dovolená

Naši letošní velkou dovolenou jsme s Darwinem trávili na Moravě a to celý týden. Darwin chodil za kulturou se mnou do sklípku a já zase s ním na procházky. Bylo to moc fajn.

123

45

77

cara golden
9.8.2020 Dárky pro štěnátka

Letos se bohužel nestihneme zajet podívat do chovatelské stanice Heart in your hands na štěňátka Darwina a Eimy než půjdou do svých nových domovů. Moc mě to mrzí, jsou to podle fotek krásní raubíři, ale bohužel časově to nestíháme. A tak jsme alespoň za velké pomoci mé maminky a samozdřejmě za Darwinovo plné asistence připravili pro štěňátka dárky - přívěsky na klíče se jmény a stylová vodítka. Snad se jim budou líbit!

 1. raubíři

2. dohled musí být!

3. přívěsky se jmény

4. vodítka 5. voditka

cara golden
8.8.2020 Krajský výstava Rokycany

Na tuto výstavu jsme sice s Darwinem přihlášení nebyli, ale protože to nemáme daleko jeli jsme se alespoň podívat a podpořit naše přátele. Na výstavě se vystavovala mj. Darwinova Daisy (Daisy Ora Amiko), která si v mezitřídě u slovenského rozhodčího Tibora Havelky vyběhala s pánečkem krásné druhé místo a ocenění Výborná. Gratuluji!

1. Daisy2. Daisy a Darwin

a protože bylo opravdu velké vedro, vzala jsem Darwina k vodě, kde byl nejspokojenejší :)

3.

4

cara golden
7.8.2020 Daisy OVVR

Darwinova dcera Daisy (Daisy Ora Amiko) se dnes ve velkém vedru v Kyselce zúčastnila zkoušek OVVR (ověření vlohových vlastností retrieverů) pořádaných Klubem chovatelů loveckých slídičů, které zvládla a umístila se na krásném 7.místě s 206 body! Moc gratuluji!

1. nastup - Daisy druhá zprava

2

cara golden
2.8.2020 U kadeřníka

I když nejezdíme na výstavy Darwina pravidelně nechávam stříhat v Plzni v Salonu Dandify (který moc doporučuji!), aby z něj nebyl takový zpustlík. Vždy je to náramná zábava, hlavně pro Darwina. Asi takhle - Darwin Halku miluje, ona určitě jeho, ale na stupnici největších raubířů se stále drží okolo pvního místa! Je to holomek! :) 

si to umí užít :)

cara golden
25.7.2020 Koupačka a Quidovo OVVR

Dnes jsme si s Darwinem užívali u vody, v tom vedru kde taky jinde...

1. koupacka

a mezitím se Darwinův synáček Quido (Barney Quido Heart in your hands) úspěšně zúčastnil v Bezděkově pod Třemšínem (okr. Příbram) zkoušek OVVR (ověření vlohových vlastností retrieverů) pořádaných Retriever klubem, které zvládl v 9 měsících a umístil se na krásném 3.místě s 212 body! Moc majitelům gratuluji!

2. krasné 3. místo

3. Quido4. Quido

cara golden
19.7.2020 procházka

Venku okolo naší chaty je prostě hezky!

1

23. ovečky :) 

cara golden
4.-11.7.2020 Roudná

I letos jsme se s Darwine zúčastnili výcvikového tábora v Roudné u Soběslavi. Byl to fajn týden plný cvičení a spousty úsměvných momentů.

1

cara golden
7.7.2020 Štěnátka jsou tu

Dnes se v chovatelské stanici Heart in your Hands narodili Darwinovi a Eimy (Ešly od Čtyř modřínů) štěnátka. 5 silných kluků a 2 neméně silné slečny! Moc gratuluji a přeji broučkům vše nejlepší do života!

1 

cara golden
 2.7.2020 procházka loukou...

1 

cara golden
20.6.2020 Náhubek

Darwin se mnou v Praze často jezdí metrem, a proto jsme potřebovali náhubek, který by mu pasoval, dal se rychle sundat a příliš mu nevadil. Nic takového jsme nesehnali, a tak ho Darwinovi moje mamka ušila. Bohužel první krásný polstrovaný se nám podařilo někde v Rakousku ztratit a tak máme náhradní úplně jednoduchý. Výroba je snadná :)

12

3 4 

cara golden
27.5.2020 Darwiňátka

Dnes jsme se s Darwinem dozvěděli krásnou zprávu, že Darwinovo a Eimy (Ešly od Čtyř modřínů) prvomájové setkání bylo úspěšné a Eimy je březí. Štěnátka by se měla narodit začátkem července. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo!

1

2 

cara golden
16.5.2020 Velká ňamka

12

a znavený Darwin... se mu ani trošku nedivim :)

3

cara golden
25.4.2020 Pampelišková

Ani letos nám nemohla chybět jedna fotka v pampeliškách. Jen Darwin tentokrát z focení nadšený nebyl - zdržela sem ho od důležité činnosti - hrabání myší! 

1

23

cara golden
13.4.2020 Velikonoce

Přejeme všem krásné Velikonoce 2020

1 

cara golden
12.4.2020 koupačka

Koupací sezóna letos zahájena - forma vynikající!

12

3

cara golden
21.3.2020 Druhý jarní den

Ráno jsme se s Darwinem probudili do krásného druhého jarního dne - jak vymalovaného. Nutno dodat, že Darwin si to náramně užíval :)

1 

kontrola teploty sněhu asi dobrykontrola teploty sněhu - pokus 2

cara golden
17.3.2020 6. narozeniny

Dnes má ta naše láska největší už své 6. narozeniny a tak mu přejeme hlavně hodně zdravíčka, protože vše ostatní má od nás! 

Grand CH CZ, CH CZ, PL, SK, AT, SLO Diamond Darwin Golden Martha 

Darwin

Darwin

cara golden
14.3.2020 Daisy

Říká se jaká matka taká Katka - no u nás je to spíše - jaký Darwin taková Daisy. Daisy (Daisy z Harfy) byla s paničkou na výletě okolo hradu Karlštějn a náležitě se na to vymodila. Jen nevím kdo z toho měl větší radost :)

daisy   cara golden

1.3.2020 Dřevařské a výkopové práce

Pronajmu dřevařský stroj. Štěpky a třísky jsou velmi kvalitní, provedené z rukou profesionála. A jako bonus umí výborně i výkopové práce. 

1

2

cara golden

25.2.2020 Potomci

Jsem moc ráda, že jsem v kontaktu s majitely potomků Darwina. Všichni krásně rostou a stavají se z nich typičtí goldeni. Nejstarším už budou v letě 2 roky, jak ten čas letí...

1

Někteří jsou více podobní fence, někteří víc Darwinovi. A někteří jsou obtisk :) 

DARWIN A BADY 2

cara golden
13.2.2020 Udřený Darwin

Já bych chtěla být náš pes, fakt že jo!

13.2.2020

cara golden

8.2.2020 GAPA

O víkendu jsme vyrazili na hory do německého Garmisch-Partenkirchenu, kde se mj. konal světový pohár ve sjezdovém lyžování. Byl to super zážitek a Darwin si to jako obvykle užil a fandil u cíle všem lyžařkám v sobotu i v neděli. 

1

cara golden
30.1.2020 když je ouvej...

Nachlazení došlo už i do Klatov a tak na mě Darwin poctivě dohlížel. A bral to fakt zodpovědně, protože z postele jsem se opravdu nehla. No kvůli komu asi... :)

IMG 20200131 0938418
cara golden
14.1.2020 Dnes bylo na procházce krásně 

1

2

cara golden
4.1.2020 Výletní sobota

V sobotu jsme se s Darwinem a rodiči jeli ještě naposledy podívat do Nové vsi pod Pleší na štěňátka v CH Heart in your hands, která začala odcházet do nových domovů. Přeji všem 7 statečným, aby měli krásný domov, byli šťastní a měli především pevné zdraví. 

12

Cestou zpět jsme se zastavili na zámku Orlík, ale bohužel nemám žádné fotky, počasí nebylo nic moc. Vyfotila jsem tak Darwina alespoň na předvěčerní procházce.

3

cara golden
 2.1.2020 Novoroční procházka

 1 

2

cara golden