Výstavy

 

ROK 2017

 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
3.12.2017 CACIB Wels (A) Ray Strudwick (GB) pracovní Výborný 2
2.12.2017 CACIB Wels (A) Alessandro Zeppi (IT)  pracovní  Výborný 2, r. CACA 
9.11.2017 Světová výstava psů Lipsko (DE) Lief-Hermann Wilberg (NO) pracovní Výborný
7.10.2017 CACIB České Budějovice M. Václavík (CZ) šampionů

Výborný 1, CAC

čekatelství Grand šampiona

1.10.2017 CACIB Tulln (A) Claudia Berchtold (A) pracovní  Výborný 1 (titul nezadán)
29.9.2017 Klubová výstava rakouského RK Grafenegg (A)  Sjoerd Jobse (SE)  pracovní  Velmi dobrý 2 
23.9.2017 CACIB Wroclaw (PL) Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) pracovní

Výborný 1, CWC

Darwin je Polským šampionem.

17.9.2017 CACIB Nitra (SK) Viviane de Cuyper-Boesmans (BEL) pracovní Výborný 1, CAC
16.9.2017 CACIB Nitra (SK) Rafael de Santiago (PR) pracovní

Výborný 1, CAC

čekatelství slovenského šampiona

15.9.2017  Speciální výstava retrieverů RK SK Kamenný mlýn  Liam Moran (IR)  pracovní Výborný 2, r. CAC 
20.8.2017 IHA Innsbruck (A) Jef Verrees (B) pracovní Výborný 2, r. CACA
19.8.2017 IHA Innsbruck (A) Chris Atkinson (VB) pracovní Výborný 2, r. CACA
1.7.2017 Národní výstava psů Klatovy  Zdeňka Jílková (CZ)  otevřená Výborný 2, r. CAC 
27.5.2017 Krajská výstava psů Plzeň Andraš Polgar otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
7.5.2017 Klubová výstava Humpolec KCHLS Jane Wild (GBR) otevřená Výborný
6.5.2017 Klubová výstava Humpolec KCHLS Dan Ericson (SWE) otevřená Výborný
22.4.2017 CACIB Opole (PL) Monika Cyperling (PL) otevřená Výborný 2
21.4.2017 NDS Opole (PL) Rafael de Santiago (PR) otevřená Výborný 1, CWC
18.3.2017 CACIB Katowice (PL) Manuel Torres Delicado (SP) otevřená Výborný 3
5.3.2017 CACIB Zielona Gora (PL) Denis Kuzelj (BGR)  otevřená  Velmi dobrý 3
7.1.2017 CACIB Nürnberg (DE) Herbert Klenemann (DE) otevřená Výborný 2, res. Anw.Dt.CH (VDH)

 

cara-golden 

 

ROK 2016

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
4.12.2016 CACIB Nitra (SK) MVDr. František Šimek (CZ) otevřená Výborný 4
3.12.2016 CACIB Nitra (SK) A. Zeppi (IT) otevřená Výborný 4
2.12.2016 Speciální výstava retrieverů RK SK Pezinok MVDr. G. Ridarčíková (SK) otevřená Výborný 3
30.10.2016 CACIB Poznaň (PL) Miloš Kašpar (CZ) otevřená Výborný 2
29.10.2016 CACIB Poznaň (PL) Elżbieta Sobieszczańska (PL) otevřená  Výborný 4 
11.6.2016 NVP Klatovy Pavel Šulcek (CZ) otevřená Výborný 2, r. CAC
5.6.2016 NVP Swiebodzice (PL) Jan Ryk (PL) otevřená Výborný 1, CWC, Nejlepší dospělý pes (Národní vítěz), BOS
21.5.2016 Oblastní výstava psů Plzeň MVDr. František Šimek (CZ) otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítez, 3. místo nejlepší pes skupiny FCI VIII.
8.5.2016 Klubová výstava KCHLS Humpolec José Miguel Doval Sanchez (SP) otevřená Výborný 2, r. CAC
7.5.2016 Klubová výstava KCHLS Humpolec Rafael Malo Alcrudo (SP) otevřená Výborný 2, r. CAC
30.4.2016 MVP Praha Alena Čečrdlová (CZ) otevřená Výborný
23.4.2016 MVP České Budějovice Vladimír Adlt (CZ) otevřená Výborný 2, r. CAC
16.4.2016 NVP Mysliwskich Wroclaw (PL) Miroslaw Olejnik (PL) otevřená

Výborný 1, CWC

čekatelství polského šampiona

7.2.2016 CACIB Brno Günter Wonisch (AT) mezitřída Výborný 4
6.2.2016 CACIB Brno Ingrid Grill (AT) mezitřída

Výborný 1, CAC

Darwin splnil výstavní podmínky Českého šampiona

9.1.2016 MVP Nürnberg (DE) Günther Ehrenreich (AT) mezitřída Výborný 2, Res.Anw.Dt.CH (VDH)

 

 

cara-golden

 

ROK 2015

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
6.12.2015 IHA Wels (A) Hans Rosenberg (SWE) mezitřída Velmi dobrý 3
5.12.2015 IHA Wels (A) Borge Espeland (N) mezitřída Výborný 4
1.11.2015 MVP Praha Marianne Holm-Hansen (DK) otevřená Velmi dobrý
10.10.2015 MVP České Budějovice František Korda (CZ) otevřená Velmi dobrý 4
29.8.2015 MVP Mladá Boleslav Vladimir Piskay (SK) mezitřída Výborný 1, CAC
22.8.2015 Klubová výstava KCHLS Třeboň Sussanna Höger (A) mezitřída Výborný 3
9.8.2015 KV Týn nad Vltavou MVDr. František Šimek mezitřída Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2. místo - nejlepší pes VIII. skupiny FCI
2.8.2015 Oblastní výstava retrievrů Konopiště (RK CZ) Zdenka Jílková (CZ) mezitřída Výborný 1, Vítěz třídy
18.7.2015 NVP Mladá Boleslav Petr Studeník (CZ) mezitřída Výborný 1, CAC
27.6.2015 MVP Brno Jaroslav Matyáš (SK) mezitřída Výborný 2, R. CAC
20.6.2015 NVP Klatovy Alena Čečrdlová (CZ) mezitřída

Výborný 1, CAC

čekatelství českého šampiona

13.6.2015 KV Rokycany Vladimír Adlt (CZ) mladých Výborný 1, Vítěz třídy
30.5.2015 Klubová výstva RK CZ Konopiště Marianne Skott Jespersen (DK) mladých Výborný
10.5.2015 Speciální výstava KCHLS Humpolec Siniša Pavlovič (SRB) mladých Výborný 3
9.5.2015 Klubová výstava KCHLS Humpolec Jan Roger Sauge (N) mladých Výborný 4
8.5.2015 KV Staňkov MVDr. František Šimek (CZ) mladých Výborný 1, Vítěz třídy
2.5.2015 MVP Praha Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) mladých Výborný 2
25.4.2015 MVP České Budějovice Dana Smržová (CZ) mladých Velmi dobrý
7.3.2015 OV České Budějovice MVDr. František Šimek (CZ) mladých Výborný 1, Vítěz třídy
8.2.2015 MVP Brno Duško Piljevič (SRB) mladých Výborný 3
7.2.2015 MVP Brno Miloš Kašpar (CZ) mladých Výborný 3
3.1.2015 Hanácká NV Brno Linda Voláriková (SK) mladých       Výborný 2

 

 

cara-golden

 

ROK 2014

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
2.11.2014 MVP Praha Hans Rosenberg (SWE) dorost Velmi nadějný 1
20.9.2014 MVP České Budějovice Jaroslav Matyáš (SK) dorost Velmi nadějný 2
7.9.2014 KV Týn nad Vltavou MVDr. František Šimek (CZ) štěňat Velmi nadějný 1


 

 


 

1 3 5 4 6 7 89 10 11 12 13 14 1516 17 cacib 0 

  



Tvorba webovych stranek pro chovatele

© 2016 Diamond Darwin. Tvorba stránek pro chovatele