Výstavy

 

ROK 2018

 

Datum

Místo

Rozhodčí

Třída

Ocenění

 

 

 

 

 

 14.7.2018

NV Mladá Boleslav 

Jarmila Jindřichovská (CZ) 

 vítězů

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

Darwin je Grand šampion ČR.

 

30.6.2018

NV Klatovy 

Miloš Kašpar (CZ)

 vítězů

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

čekatelství šampiona ČMKU

13.5.2018

CACIB Lučenec (SK)

Linda Bartošová (SK)

pracovní 

Výborný 1, CAC

12.5.2018

CACIB Lučenec (SK)

Andrász Karósz (HU)

pracovní

Výborný 1, CAC

Darwin je slovenským šampionem

29.4.2018

Klubová výstava slovenský RK Kamenný mlýn (SK)

Tina Angrell (SWE)

pracovní

Výborný

28.4.2018

Krajská výstava psů Slavkov u Brna

Lenka Frnčová (CZ)

šampionů

Výborný 1, Vítěz třídy,

Krajský vítěz

Vítěz skupiny FCI VIII.

4. místo o vítěze Vyškova

21.4.2018

CACIB České Budějovice

Bojan Matakovic (HR)

šampionů

Výborný 2, r. CAC

7.4.2018

IHA Salzburg (AT)

Hana Ahrens (AT)

pracovní 

Výborný 1, CACA

čekatelství rakouského šampiona

24.2.2018

CACIB Riva del Garda (IT)

Tatiana Urek (SLO)

pracovní 

Výborný 1, CAC

čekatelství italského šampiona

18.2.2018

NV Bratislava (SK)

MVDR. G. Ridarčíková (SK)

pracovní

Výborný 2, r. CAC

13.1.2018

CACIB Nürnberg (DE)

Gisa Schicker (DE)

pracovní

Výborný 1, Anw. Dt. Ch VHD, CAC

čekatelství německého šampiona

 

 cara-golden

 

 ROK 2017 

Datum

Místo

Rozhodčí

Třída

Ocenění

3.12.2017

CACIB Wels (A)

Ray Strudwick (GB)

pracovní

Výborný 2

2.12.2017

CACIB Wels (A)

Alessandro Zeppi (IT) 

pracovní 

Výborný 2, r. CACA 

9.11.2017

Světová výstava psů Lipsko (DE)

Lief-Hermann Wilberg (NO)

pracovní

Výborný

7.10.2017

CACIB České Budějovice

M. Václavík (CZ)

šampionů

Výborný 1, CAC

čekatelství Grand šampiona

1.10.2017

CACIB Tulln (A)

Claudia Berchtold (A)

pracovní 

Výborný 1 (titul nezadán)

29.9.2017

Klubová výstava rakouského RK Grafenegg (A) 

Sjoerd Jobse (SE) 

pracovní 

Velmi dobrý 2 

23.9.2017

CACIB Wroclaw (PL)

Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)

pracovní

Výborný 1, CWC

Darwin je Polským šampionem.

17.9.2017

CACIB Nitra (SK)

Viviane de Cuyper-Boesmans (BEL)

pracovní

Výborný 1, CAC

16.9.2017

CACIB Nitra (SK)

Rafael de Santiago (PR)

pracovní

Výborný 1, CAC

čekatelství slovenského šampiona

15.9.2017 

Speciální výstava retrieverů RK SK Kamenný mlýn 

Liam Moran (IR) 

pracovní

Výborný 2, r. CAC 

20.8.2017

IHA Innsbruck (A)

Jef Verrees (B)

pracovní

Výborný 2, r. CACA

19.8.2017

IHA Innsbruck (A)

Chris Atkinson (VB)

pracovní

Výborný 2, r. CACA

1.7.2017

Národní výstava psů Klatovy 

Zdeňka Jílková (CZ) 

otevřená

Výborný 2, r. CAC 

27.5.2017

Krajská výstava psů Plzeň

Andraš Polgar

otevřená

Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

7.5.2017

Klubová výstava KCHLS Humpolec

Jane Wild (GBR)

otevřená

Výborný

6.5.2017

Klubová výstava KCHLS Humpolec

Dan Ericson (SWE)

otevřená

Výborný

22.4.2017

CACIB Opole (PL)

Monika Cyperling (PL)

otevřená

Výborný 2

21.4.2017

NDS Opole (PL)

Rafael de Santiago (PR)

otevřená

Výborný 1, CWC

18.3.2017

CACIB Katowice (PL)

Manuel Torres Delicado (SP)

otevřená

Výborný 3

5.3.2017

CACIB Zielona Gora (PL)

Denis Kuzelj (BGR) 

otevřená 

Velmi dobrý 3

7.1.2017

CACIB Nürnberg (DE)

Herbert Klenemann (DE)

otevřená

Výborný 2, res. Anw.Dt.CH (VDH)

 

  cara-golden 

 

ROK 2016

Datum

Místo

Rozhodčí

Třída

Ocenění

4.12.2016

CACIB Nitra (SK)

MVDr. František Šimek (CZ)

otevřená

Výborný 4

3.12.2016

CACIB Nitra (SK)

A. Zeppi (IT)

otevřená

Výborný 4

2.12.2016

Speciální výstava retrieverů

RK SK Pezinok (SK)

MVDr. G. Ridarčíková (SK)

otevřená

Výborný 3

30.10.2016

CACIB Poznaň (PL)

Miloš Kašpar (CZ)

otevřená

Výborný 2

29.10.2016

CACIB Poznaň (PL)

Elżbieta Sobieszczańska (PL)

otevřená 

Výborný 4 

11.6.2016

NVP Klatovy

Pavel Šulcek (CZ)

otevřená

Výborný 2, r. CAC

5.6.2016

NVP Swiebodzice (PL)

Jan Ryk (PL)

otevřená

Výborný 1, CWC, Nejlepší dospělý pes (Národní vítěz), BOS

21.5.2016

Oblastní výstava psů Plzeň

MVDr. František Šimek (CZ)

otevřená

Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, 3. místo nejlepší pes skupiny FCI VIII.

8.5.2016

Klubová výstava KCHLS Humpolec

José Miguel Doval Sanchez (SP)

otevřená

Výborný 2, r. CAC

7.5.2016

Klubová výstava KCHLS Humpolec

Rafael Malo Alcrudo (SP)

otevřená

Výborný 2, r. CAC

30.4.2016

CACIB Praha

Alena Čečrdlová (CZ)

otevřená

Výborný

23.4.2016

CACIB České Budějovice

Vladimír Adlt (CZ)

otevřená

Výborný 2, r. CAC

16.4.2016

NVP Mysliwskich Wroclaw (PL)

Miroslaw Olejnik (PL)

otevřená

Výborný 1, CWC

čekatelství polského šampiona

7.2.2016

CACIB Brno

Günter Wonisch (AT)

mezitřída

Výborný 4

6.2.2016

CACIB Brno

Ingrid Grill (AT)

mezitřída

Výborný 1, CAC

Darwin splnil výstavní podmínky Českého šampiona

9.1.2016

CACIB Nürnberg (DE)

Günther Ehrenreich (AT)

mezitřída

Výborný 2, Res.Anw.Dt.CH (VDH)

 

cara-golden

 

ROK 2015

Datum

Místo

Rozhodčí

Třída

Ocenění

6.12.2015

IHA Wels (A)

Hans Rosenberg (SWE)

mezitřída

Velmi dobrý 3

5.12.2015

IHA Wels (A)

Borge Espeland (N)

mezitřída

Výborný 4

1.11.2015

MVP Praha

Marianne Holm-Hansen (DK)

otevřená

Velmi dobrý

10.10.2015

MVP České Budějovice

František Korda (CZ)

otevřená

Velmi dobrý 4

29.8.2015

MVP Mladá Boleslav

Vladimir Piskay (SK)

mezitřída

Výborný 1, CAC

22.8.2015

Klubová výstava KCHLS Třeboň

Sussanna Höger (A)

mezitřída

Výborný 3

9.8.2015

KV Týn nad Vltavou

MVDr. František Šimek

mezitřída

Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2. místo - nejlepší pes VIII. skupiny FCI

2.8.2015

Oblastní výstava retrievrů Konopiště (RK CZ)

Zdenka Jílková (CZ)

mezitřída

Výborný 1, Vítěz třídy

18.7.2015

NVP Mladá Boleslav

Petr Studeník (CZ)

mezitřída

Výborný 1, CAC

27.6.2015

MVP Brno

Jaroslav Matyáš (SK)

mezitřída

Výborný 2, R. CAC

20.6.2015

NVP Klatovy

Alena Čečrdlová (CZ)

mezitřída

Výborný 1, CAC

čekatelství českého šampiona

13.6.2015

KV Rokycany

Vladimír Adlt (CZ)

mladých

Výborný 1, Vítěz třídy

30.5.2015

Klubová výstva RK CZ Konopiště

Marianne Skott Jespersen (DK)

mladých

Výborný

10.5.2015

Speciální výstava KCHLS Humpolec

Siniša Pavlovič (SRB)

mladých

Výborný 3

9.5.2015

Klubová výstava KCHLS Humpolec

Jan Roger Sauge (N)

mladých

Výborný 4

8.5.2015

KV Staňkov

MVDr. František Šimek (CZ)

mladých

Výborný 1, Vítěz třídy

2.5.2015

MVP Praha

Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)

mladých

Výborný 2

25.4.2015

MVP České Budějovice

Dana Smržová (CZ)

mladých

Velmi dobrý

7.3.2015

OV České Budějovice

MVDr. František Šimek (CZ)

mladých

Výborný 1, Vítěz třídy

8.2.2015

MVP Brno

Duško Piljevič (SRB)

mladých

Výborný 3

7.2.2015

MVP Brno

Miloš Kašpar (CZ)

mladých

Výborný 3

3.1.2015

Hanácká NV Brno

Linda Voláriková (SK)

mladých      

Výborný 2

 

cara-golden

 

ROK 2014

Datum

Místo

Rozhodčí

Třída

Ocenění

2.11.2014

MVP Praha

Hans Rosenberg (SWE)

dorost

Velmi nadějný 1

20.9.2014

MVP České Budějovice

Jaroslav Matyáš (SK)

dorost

Velmi nadějný 2

7.9.2014

KV Týn nad Vltavou

MVDr. František Šimek (CZ)

štěňat

Velmi nadějný 1

 

 

 


 

1 3 5 4 6 7 89 10 11 12 13 14 1516 17 cacib 0 

  



Tvorba webovych stranek pro chovatele

© 2016 Diamond Darwin. Tvorba stránek pro chovatele